Contact

EXTRA LIGA

ŠPORTNO DRUŠTVO FELIX ZASAVJE
Savinjska cesta 35
1420 Trbovlje

komisar lige: Tone Čebulj (041 744 349), extrakomisar@gmail.com
sekretar: Matjaž Kocjan (051 731 721), extrasekretar@gmail.com

 

CONTACT OF TEAMS IN EXTRA LIGA:

 

OFFICIAL CLUB NAME: ŽENSKI KOŠARKARSKI KLUB KRKA
ADDRESS OF HALL: Seidlova cesta 1, 8000 Novo mesto, Slovenia
COACH: Sašo Rebernik (+386 31 762 996, sasorebernik@gmail.com)
CONTACT PERSON: Miran Jerman (+386 41 773 477, miran.jerman@novomesto.si)

OFFICIAL CLUB NAME: ŽENSKI KOŠARKARSKI KLUB POMURJE
ADDRESS OF HALL: Ulica Štefana Kovača 32, 9000 Murska Sobota, Slovenia
COACH: Davorin Pok (+386 40 513 991, davorin.pok1@gmail.com)
CONTACT PERSON: Denis Čeh (+386 51 253 144, denis@3lan.si)

OFFICIAL CLUB NAME: PALLACANESTRO INTERCLUB MUGGIA
ADDRESS OF HALL: Piazzale menguzzato – aquailinia, 000 440 Muggia, Italy
COACH: Nevio Giuliani (+39 338 9218415, neviogiuliani@libero.it)
CONTACT PERSON: Nevio Giuliani (+39 338 9218415, neviogiuliani@libero.it)

OFFICIAL CLUB NAME: KOŠ CELOVEC
ADDRESS OF HALL: St. Peterhalle, Reichenbergerstrasse 28, 9020 Klagenfurt, Austria
COACH: Dragan Sliškovič (+43 676 354 7081, a.sliskovic@live.at)
CONTACT PERSON: Mihi Seher (+43 650 250 5486, m.seher@gmx.at)

OFFICIAL CLUB NAME: KK FLUMEN SANCTI VIITI
ADDRESS OF HALL: Kozala 37, 5100 Rijeka, Croatia
COACH: Marin Mijaljević (+385 91 795 5439, marin.mij86@gmail.com)
CONTACT PERSON: Franjo Šiljeg (+385 95 823 3645, kkfsvrijeka@gmail.com)

OFFICIAL CLUB NAME: KK KRANJSKA GORA
ADDRESS OF HALL: Tomšičeva 5, 4270 Jesenice, Slovenia
COACH: Toni Čebulj (+386 41 744 349, extrakomisar@gmail.com)
CONTACT PERSON: Ana Požar (+386 41 802 572, pozarka2611@hotmail.com)

OFFICIAL CLUB NAME: KK JELŠA ŠMARJE
ADDRESS OF HALL: Vegova 26, 3240 Šmarje pri Jelšah, Slovenia
COACH: Gašper Kos (+386 64 250 122, gasper.kos@gmail.com)
CONTACT PERSON: Tatjana Kampuš (+386 31 645 556, tatjana.kampus@siol.net)

OFFICIAL CLUB NAME: ŠPORTNO DRUŠTVO FELIX ZASAVJE
ADDRESS OF HALL: Šuštarjeva kolonija 7a, 1420 Trbovlje, Slovenia
COACH: Miha Bučalič (+386 40 585 697, miha@sdfelix.com)
CONTACT PERSON: Marko Bučalič (+386 40 585 694, marko@sdfelix.com)

captcha