V Murski Soboti je mlada domača zasedba premagala novinko v ligi z rezultatom 56:37

Results

Team1234T
POMURJE82252156
JELŠA56151137
Po tem, ko so domače igralke tik pred prvenstvom ostale brez trenerja, so v Pomurju zavihali rokave in se v kratkem času uspeli pripraviti na začetek prvenstva. Po nekoliko nervoznem začetku na obeh straneh so domačinke v nadaljevanju boljše odigrale tekmo in večale prednost in si do polčasa priigrale 19 točk naskoka. V nadaljevanju so domačinke zadovoljne z rezultatom nekoliko popustile in simpatična gostujoča ekipa je priložnost zagrabila in prepričljivo dobila tretjo četrtino ter se domačinkam približala na samo osem točk. Vendar pa so se domačinke zbrale in zadnjo četrtino odigrale podobno kot drugo, tako da rezultatsko tekma ni bila vprašljiva v nobenem trenutku.
Obe ekipi sta pokazali da znata igrati košarko, obenem pa tudi, da so še rezerve v igri in verjamemo da bosta v nadaljevanju mešali štrene marsikateri ekipi.